2-izbový byt na predaj v okrese Veľký Krtíš
Ponúkame na predaj 2 izbový byt na 1.poschodí tehlového bytového domu (bez výťahu) na ul. SNP vo Veľkom Krtíši.
V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia. Medzi dvomi izbami je vybúraná priečka. Okná sú plastové, v kúpeľni so sprchovacím kútom a toaletou je položená keramická dlažba a obklad. V izbách, kuchyni a na chodbe sú plávajúce podlahy. Vstupné dvere sú bezpečnostné. K bytu prislúcha pivnica.
Nehnuteľnosť sa nachádza priamo v centre mesta, disponuje výbornou občianskou vybavenosťou – v blízkosti je kultúrny dom, pošta, dve školy, škôlka, rôzne obchody, reštaurácie, kaviarne, nemocnica a mestský úrad.
Cena nehnuteľnosti je 69.500,-EUR
V cene je kompletný realitný, právny servis, poradenstvo, autorizácia, vyhotovenie zmlúv až po finálne ukončenie. V prípade záujmu vám vieme zabezpečiť výhodný úver.
Viac informácií na t.č. +421 907 818 423
Celú ponuku nehnuteľností našej realitnej spoločnosti nájdete tu - www.dkom.sk
Podrobné informácie
Poloha nehnuteľnosti na mape
SNP, Veľký Krtíš, Slovensko

